Állásajánlat

Villamosmérnök tervező

Cégünk fiatal, lendületes csapatába, önállóan dolgozni tudó, agilis, szakmáját szerető erősáramú hálózatok tervezésében jártas villamosmérnök munkatársat keres, tervezési csoportvezetői pozícióba, hosszú távú munkavégzésre, azonnali belépéssel!

Feladatok

  • villamos hálózat tervezése
  • tervezési munkák szervezése, irányítása
  • tervezési csoport munkájának koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • min. 3 éves szakmai tapasztalat
  • AutoCAD felhasználói szintű kezelése
  • Önállóság, döntéshozó képesség
  • Megbízhatóság
  • Hatékonyság, precizitás, minőségre való törekvés

Előny

  • Kamarai tervezői jogosultság megléte
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség - stabil vállalati háttérrel
  • kiemelkedő jövedelem, céges autó használata
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű jogviszony
  • szakmai tréningek
  • rendezett környezet
  • korszerű felszerelések
  • megbízható, motiváló csapat

fényképes önéletrajz megküldésével

Helyszín: Gödöllő

Telefonszám: +36 (28) 430 562

E-mail cím: hr@elcotech.hu